کلاس آنلاین ,

menuordersearch
plcaca.ir
آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان
(0)
(0)
کلاس آنلاین

بخش آنلاین آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان (PLC) از طریق برنامه متعامل گوگل‌‎میت (پیشرفته‌ترین سامانه آموزش آنلاین در جهان) از سراسر کشور زبان‌آموز پذیرفته و به آموزش آنان می‌پردازد. در بخش آموزش آنلاین آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان (PLC)، کتاب و مدرک برای زبان‌آموز به طور رایگان به وسیله پست یا پیک ارسال می‌شود.

 

سامانه گوگل‌میت قابلیت‌‌‌‌‌های بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

ارتباط آنلاین صوتی و تصویری میان زبان‌آموز و آموزش‌گر بدون هیچ قطع وصلی، کم‌ترین مصرف اینترنت در میان سامانه‌‌‌‌‌های آموزش آنلاین، نمایش تصاویر کتاب آموزشی و دیگر تصاویر مورد نظر آموزشگر، نمایش فیلم‌‌‌‌‌های آموزشی، پخش فایل‌‌‌‌‌های صوتی آموزشی، تخته سفید برای استفاده همزمان آموزشگر و زبان‌آموز و... است.

 

برای ورود به کلاس آنلاین، پس از ثبت نام در آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان (PLC)، مدیریت آموزشگاه، لینک مربوط به کلاس آنلاین زبان‌آموز را در اختیار وی قرار خواهد داد تا بتواند وارد کلاس آنلاین گوگل میت خود شود. همچنین فیلم‌‌‌‌‌های آموزشی استفاده از سامانه کلاس آنلاین گوگل میت در گوشی، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر هم برای زبان‌آموز فرستاده می‌شود و پیش از برگزاری نخستین کلاس زبان برای هر زبان‌آموز، بخش فنی آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان (PLC)، یک کلاس آزمایشی برای آموزش استفاده از سامانه آنلاین گوگل میت، برگزار خواهد کرد، تا زبان آموز هیچ مشکلی در ورود به کلاس آنلاین و استفاده از آن نداشته باشد. به علاوه یک گروه واتساپ نیز برای انجام تکالیف و ارتباط مداوم زبان‌آموز با آموزشگر (مدرس) زبان نیز برای هر کلاس وجود دارد که موجب افزایش کیفیت تدریس می‌شود. آزمون پایان ترم کلاس‌‌‌‌‌های آنلاین آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی پرنیان (PLC)، بعه صورت آنلاین در دو بخش شفاهی (در سامانه آنلاین گوگل میت) و کتبی (سامانه گوگل فرم) برگزار می‌شود.

 

ورود به کلاس آنلاین گوگل میت

"کلاس زبان آنلاین";"کلاس آنلاین زبان"

Enter to Google Meet Online Classroom

 

 

راهنمای سامانه گوگل‌میت

Google Meet Help

نشانی: جاده ملارد، شهرک مارلیک، بلوار هفت تیر، خیایان دکتر حسابی شمالی، خیابان مینا شرقی، شماره 403
تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تماس واحد دخترانه: 65119732-021 و 09369869767 ساعات تماس: 8تا13 و 19تا21
تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تماس واحد پسرانه: 65151065-021 و 65199685 ساعات تماس: 8تا13 و 17تا20
پست الکترونیکی : info@plcaca.ir

جستجو
whatsuptelegraminstagramigap

آموزشگاه زبان‌‌‌‌‌های خارجی دخترانه و پسرانه پرنیان (PLC) دارای مجوزرسمی از وزرات آموزش و پرورش بوده و همه فعالیت‌‌‌‌‌های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.